15-летие Обойной Фабрики «ЭДЕМ»

ГК «SUNRAY», г.Днепропетровск, сентябрь 2013 г

Описание проекта

Шпалерна фабрика «Едем» – лідер на ринку України. Нам було поставлене завдання – організувати святкування 15-річного ювілею, на який були запрошені партнери, постачальники, дистрибутори та іноземні гості. Загальна кількість гостей – 200. Захід складався з урочистої та розважальної частей та проводився недалеко від м. Дніпропетровськ, на березі річки у п’ятизірковому готельному комплексі «Sun Ray» www.sunray.dp.ua

Також були запрошені гості, що радували гостей своїм виступом: Дмитро Дюжев та Надія Мейхер – ведучі вечора; група «Rumores band», струнний квартет “AlterEgo”; Вера Брежнева, Іван Дорн, Келлі Джойс – head-liners вечора.

Сам захід складався з 2 частин, які були розділені святковим феєрверком. 15 залпів неймовірної краси були запущені у повітря з баржі на воді, що прийшла у зазначений час, щоб засвітла гості не помітили судно на воді. Все дійство проходило на пляжі. Пісок був накритий фанерою, а фанера була затягнута ковроліном, на якому розміщувалися банкетні столи.

Від самого початку сценічна зона являла собою стаціонарну конструкцію «Пелюстка» з подіумом. Захід планувався під відкритим небом. Однак, за 3 дні до свята стало відомо, що буде сильна злива. Разом із Замовником було вирішено взяти в оренду ще два шатри такого же типу та з’єднати всі три «пелюстки» в єдиний закритий з усіх сторін простір. Це було завдання не з легких. Розтяжки двох «Пелюсток» ми закріпили у воді, а всередині, по периметру, розмістили світодіодні екрани, встановили звукове та світлове обладнання та гармонійно вписали технічку рубку в зону для гостей. Нам не звикати до подібних екстренних вирішень питань, і все було зроблено своєчасно, без затримок. Ми отримали чудовий майданчик з дахом над головою.

Всі наші плани і задуми були здійснені без будь-яких складнощів. На майданчику панувала святкова, світла, дружня атмосфера, а від усіх гостей, співробітників, артистів та організаторів лунав лише позитив. Все пройшло чудово! Після закінчення заходу ми с великою радістю обмінялися люб’язностями із Замовником та його співробітниками, побажавши один одному таких же яскравих, незабутніх та успішних свят. Ми з гордістю додали у своє портфоліо ще один захід від улюбленого та любого серцю Замовника. Наша співпраця почалась у 2008 році та продовжується до сьогодні.

Дякуємо, Олександре Анатолійовичу!

 • Client

  Обойная фабрика ``Эдем``

 • Skills

  • 200 человек гостей
  • Партнеры
  • Поставщики
  • Иностранные гости
  • Дмитрий Дюжев
  • Вера Брежнева
  • Иван Дорн
  • Келли Джойс
Live Preview