ЧАСТНЫЕ!!! ВЫПУСКНОЙ ГАРТ №12

Ресторан «Хутор», июнь 2013 г

Описание проекта

Випускний вечір – завдання не з простих! Багато учнів, удвічі більше родичів, і кожен знає “як краще”.

Але, відкинувши лірику, скажемо – усе геніальне просто, якщо завчасно починати підготовку випускного вечора.

За нашою ініціативою бронювання ресторану відбувалося рівно за рік : у кінці 10 класу. І це було вірно, оскільки вже у вересні для інших випускних вечорів було складно знайти зручну в усіх відношеннях локацію.

Продумувати ідею і тематику випускного “Di Entertainment”  почали ще влітку. З першого вересня розпочався процес відео- і фотозйомки.  Упродовж усього навчального року ми знімали відеосюжети і проводили тематичні прогулянки з фотосесіями. Останній танець випускників завжди має бути на високому рівні, тому починаючи з другого семестру всі учні раз на тиждень відвідували зайняття з хореографом.

Процес підготовки був захоплюючим, але не простим. Якщо говорити про танець, то в нашу задачу входило не просто станцювати вальс, а й внести якусь родзинку. Вальс був «ілюзією», яка перейшла в яскраве, сучасне, хітове попурі.

У підсумку: великий зал ресторану «Хутір» розділений на дві зони – урочисту і банкетну. Після урочистої частини, під час загальної активності на вулиці, ця зона перетворилася на танцювальний майданчик. Ми підготували правильне технічне забезпечення: не тільки звук і світло, але і світлодіодні екрани, так як у нас було багато відео (кліпи, ролики для вчителів, ролик від учнів, відео-оформлення фінальної пісні і багато слайд-шоу, в тому числі і з останнього дзвінка).

Урочиста частина пройшла на одному диханні. Батьки і вчителі здивували дітей своїми талантами. Коли батьки станцювали на сцені танець-попурі останнього дзвоник, зал вибухнув оваціями, а діти встали з місць і танцювали разом з батьками.

Про кожного випускника була підготовлена ​​відео-історія, прописані тексти і озвучені голосом за кадром. Історія була про кожного з 40 учнів! «Di Entertainment» з випускниками підготували для гостей смішні гумористичні сценки зі шкільного життя. І найяскравіший сюрприз для гостей, особливо для вчителів, був ролик про те що ж випускники роблять на перервах в школі. Ведучим і DJ був відомий затребуваний MC з м.Одеса.

Випускний був настільки насиченим, що ніхто не помітив як настав ранок!

Бюджет заходу був стандартним, як у всіх середніх школах міста.

Резонанс нас порадував !!! Випускний був визнаний адміністрацією міста кращим за останні роки!

Окрема подяка не тільки вчителям і керівництву гімназії, а й батькам, які з розумінням поставилися до непростої задачі організації випускного.

І респект активним батькам, без яких цей випускний просто не міг бути таким яскравим.

 • Client

  ГАРТ

 • Skills

  • 150 человек гостей
  • Партнеры
  • Поставщики
  • Иностранные гости
  • Дмитрий Дюжев
  • Вера Брежнева
  • Иван Дорн
  • Келли Джойс
Live Preview