Новорічний корпоратив компанії «Інтеркерама»

м. Дніпро, 2017 г

У наш час люди звикли до самого неймовірного і здивувати кого-небудь украй складно. Щоб не просто здивувати, а прямо-таки вбити всіх наповал, команда «Di Entertainment» організувала новорічний корпоратив для компанії «Інтеркерама» за фірмовим і дуже таємничим рецептом – у стилі Венеціанського карнавалу. Гості поставилися до свята вкрай відповідально, тому зібравшись воєдино в одному приміщенні… ніхто нікого просто не впізнав! Святкове вбрання, дивовижні «живі» скульптури, декоровані карнавальні маски, побачивши які навіть headliner події Ольга Полякова готова була співати дифірамби не о Боже чоловікам, а о Боже маскам! Навколо мерехтіли свічки, в повітрі дійсно витав дух чарівництва і передчуття новорічних свят!

Кожна сполучна деталь цього заходу була ретельно продумана. Виступ артистів було обрано не випадково. Талановита скрипачка Korica виконала сучасні композиції в поєднанні з лазерним шоу так, що гостей вечора пробрало до мурашок, феєричне неонове шоу Ligth Balance і кавер-група «FireWire» першою ж піснею запалили танцпол. Навіть найскромніші гості Венеціанського карнавалу почали танцювати … Ольга Полякова розкріпачила публіку настільки, що співали всі. Навіть ті, хто співати не вміє, навіть ті, кому масивні венеціанські маски заважали! Ось це Новий рік, як шкода, що тільки раз на рік!

Всі ті, хто ще нехтує корпоративними заходами – беріть приклад з компанії «Інтеркерама», вони величезні молодці! І дивіться фотозвіт про те, як потрібно відпочивати, щоб ще довго працювалося в задоволення. Якщо ви вже заздрите і роздумуєте над приводом для свого свята, то вибирайте швидше категорію вашого заходу, команда «Di Entertainment» гарантує вам незабутню подію.

  • Client

    Интеркерама

  • Skills