Семинар «AMWAY»

С участием Таисии Повалий и Николая Баскова, Крым, МДЦ «Артек», 2008 г

Project Details

Компанія «Amway» звернулася до нас як до генпідрядника з організації планового семінару для незалежних підприємців з країн пострадянського простору. В якості місця проведення був обраний МДЦ «Артек», всесоюзна здравниця в радянські часи і мрія дитинства учасників семінару.  Кількість учасників – 15 тисяч осіб. Сам захід проходив на стадіоні «Артек» у підніжжя Ведмідь гори.

Робота з проектом почалася за півроку. У завдання «Di Entertainment» як генпідрядника входило, перш за все, домовитися з керівництвом МДЦ про можливість проведення семінару НПА та про дату проведення. Нам треба було зв’язати все воєдино: зрозуміти всю структурну ієрархію МДЦ, вивчити всю дозвільну документацію і технічні можливості для здійснення наших завдань. Далі логістика: зустріти 200 великих автобусів і дати їм можливість припаркуватися в безпосередній близькості до стадіону. Для забезпечення безпеки були встановлені арочні металодетектори. Згідно з прогнозом погоди повинен був бути дощ, тому були підготовлені дощовики для учасників семінару. Виходячи з кількості посадочних місць, стадіон міг вмістити 7200 чоловік. Додатково було привезено 7800 стільців, які виставили на поле як сектор партер. На стадіоні нами була встановлена ​​сцена з широкими центральними сходами, червоною доріжкою. По периметру стадіону були встановлені додаткові світлодіодні екрани, були привезені генератори. Весь захід знімали професійні відео оператори за допомогою операторських кранів і вертольота.

Замовник надав план виступаючих. Наше завдання було перетворити це в сценарій з урочистим відкриттям, красивими переходами від одного виступаючого до іншого, з кульмінацією під час виступу лідера компанії Amway – шалено красивої, розумноюї, мудрої, талановитої і харизматичної жінки Наталії Єни. З усіх учасників семінару було близько 100 VIP, яких ми знали по іменах і в обличчя.

В кінці заходу виступили Таїсія Повалій та Микола Басков.

Як Ви розумієте, є ще частина роботи після проекту, завершення договірних відносин з МДЦ, але це все вже не так цікаво.

Колись на зорі нашої співпраці, ми пообіцяли Наталі, що вона, жінка-лідер, не буде сама за лаштунками керувати процесом. Ми пообіцяли, що будемо її руками, ногами, очима на проекті і варто їй лише поглянути або дати сигнал нам, ми тут же опинимося поруч, щоб відреагувати на її прохання. Нам же, в свою чергу, вона пообіцяла сидіти на своєму центральному місці в VIP зоні і насолоджуватися дійством. І обидві сторони свої обіцянки виконали!

Всі проекти під керівництвом Наталії Єни з компанією Amway надзвичайно цікаві і незабутні!

  • Client

    AMWAY

  • Skills