Виїзні бізнес івенти

Бажаєте зустрітися з партнерами, постачальниками чи дистриб’юторами щоб обговорити важливі питання або просто відпочити, за сотні, а то і за тисячі кілометрів від Вашого дому? Ви б хотіли яскраве та багатопланове свято, яке запам’ятається надовго? Захід, що дасть змогу об’єднати бізнес процеси з мотивацією, відпочинок з додатковими можливостями комунікації, неофіційне спілкування з офіційними рішеннями.

Ми організуємо для Вас захід у будь-якій точці світу – просто оберіть країну, про все інше подбають спеціалісти «Di Entertainment» самостійно.

Придумати план заходу – із задоволенням! Завдяки нашій грамотній організації заходів дуже просто розмити межу між бізнесом та відпочинком! Створити ідею, стиль на наповнення заходу – просто поставте нам таку задачу. Запросити медійних чи оригінальних артистів – будь-яка примха. Допомогти з логістикою та створенням системи взаємодії –  з радістю. Оптимізувати затрати – тільки скажіть! Всі наші знижки як event-агентства у різноманітних організаціях – Ваші знижки. Потрібні візи? Звичайно! Ми завжди у повній взаємодії із Замовником.
Дозвольте акцентувати Вашу увагу на наших детальних фінансових звітах. Це не просто таблиця у Excel, це друкована брошура творчо-фінансового звіту. В ній ви зможете знайти не тільки опис заходу з фотографіями, що відображають всі деталі івенту, а ще й фінансовий звіт, що супроводжується чеками та райдерами артистів. Ми – за прозорість професійних стосунків!
Організовуючи Ваш захід з нашою допомогою, Ви отримуєте чудовий настрій, заряд бодрості та сили для нових звершень!

Зробити замовлення

* Є обов'язковими для заповнення.


Наше портфоліо

У цій галереї ми покажемо Вам частину проектів, над якими працювала наша команда.

Наша команда

Ми злагоджено працюємо протягом багатьох років та спільними зусиллями робимо наше життя яскравішим.

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВИ МОЖЕТЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

+38 (067) 542 90 00

 АБО ЗАПОВНІТЬ ПОЛЯ

* Є обов'язковими для заповнення.


Консультация
Sign up for our Newsletter

Enter your email and stay on top of things,


СТАНДАРТНЫЙ ПАКЕТ УСЛУГ
Sign up for our Newsletter

Enter your email and stay on top of things,


СТАНДАРТНЫЙ ПАКЕТ УСЛУГ

ЗАПОВНІТЬ ПОЛЯ

* Є обов'язковими для заповнення.


Вы свернули форму предварительного заказа