День Рожденье

День Рождения, Испания, 2014 г

Как нам это удалось организовать.

Постійний Замовник прийняв рішення відсвяткувати День Народження своєї дружини в Іспанії. Усі гості, артисти та організатор «Di Entertainment» з України.

Дуже важливо було зрозуміти, спланувати та організувати івент, не пропустивши жодної деталі.

Наша пропозиція про завчасний політ представника організатора до міста на південному побережжі Іспанії, де проходив День Народження, була відхилена. Від Замовника ми отримали контакти людини, з якою ми мали взаємодіяти через сучасні засоби зв’язку і ця людина була нашими «руками, ногами та очами» в Іспанії.

Замовник затвердив наступних артистів: Іван Дорн, Ані Лорак, ведучий каналу М1 Денис Хористов, DJ Петров. Всі інші елементи, такі як флористика, відео та фотозйомка, місцевий колорит, подарунки – все це було вирішено на місці, в Іспанії. Перший етап був пройдений.

Ми визначилися з майданчиком (це був готель « Kempinski Hotels») і місцем поселення артистів та організаторів, також обрали кращих з найкращих підрядників (компанію з технічного забезпечення проекту, флористів, транспортну компанію) і уклали з усіма договори.

Вивчивши побутовий та технічний райдер артистів, взявши до уваги віддалене розташування аеропорту і ранній початок заходу, спільно з Замовником, ми прийняли рішення про приліт артистів на день раніше .Це рішення було правильним, своєчасним та на благо проекту. Організатори «Di Entertainment» у складі двох чоловік прилетіли на день раніше та проконтролювали все на місці: готель, зал, технічне забезпечення, транспортну логістику, гримерні, під’їзди до майданчика…

І ось настав День Народження.

Зал був прикрашений у біло-салатових кольорах, а флористичні композиції надавали чарівність , легкість і свіжість усьому святу .

У холі, перед банкетним залом, гостей зустрічали іспанські гітаристи, фуршет з відомими іспанськими делікатесами, сувеніри для жінок у вигляді ювелірних браслетів, прикрашених живою орхідеєю . І, звичайно ж, фото на пам’ять з іменинницею біля брендованої стіни .

В банкетному залі панувало щастя та умиротворення. Гості прибували в гармонії і радості, їхні щасливі посмішки осяювали зал.

Захід пройшов динамічно, цікаво, чітко та злагоджено.

Нам приємно, без удаваної скромності, бути організатором таких чудових заходів, адже це так важливо, коли тобі довіряють і не сумніваються в твоєму професіоналізмі.

Місце для щастя в житті є завжди!

 • Client

  Частное лицо ``Муж`` :)

 • Skills

  • Иване Дорн
  • Ани Лорак
  • Денис Христов
  • Dj Антон Петров
Live Preview