День Народження #Anna 18th

Київ, 2016р.

Що можна подарувати своїй дитині на повноліття? Адже так хочеться продовжити казку в житті дітей. В голову приходить лише одне – організувати карколомний і несподіваний сюрприз.

Саме так поступили люблячі батьки Анни, якій виповнювалось 18 років. Рідні іменинниці заздалегідь домовилися з її друзями, що свято пройде в ресторані «Крендель» і всі зберуться там до приходу Анни.

У ресторані була підготовлена фотозона, де незабаром буде проведена фотосесія.  Як весела розвага, в очікуванні іменинниці, працювали ведучий і діджей. Не передати словами емоції Анни, коли вона переступила поріг святкового залу, повного загадок і дарунків.

Анна трохи прийшла в себе від приємного шоку але на цьому сюрпризи не скінчилися. На порозі ресторану всіх чекав Party Bus – величезний автобус обладнаний під дискотеку і караоке. Діти накаталися, натанцювалися і наспівалися в автобусі від душі. Ось тільки сюрпризи ще є!

По поверненню в ресторан Ганну і гостей чекала неперевершена Марта Адамчук, яка весь вечір радувала публіку своїм оксамитовим голосом. Марта і наша талановита іменинниця, яка теж прекрасно співає, навіть встигли разом виконати пісню.

А по завершенні – торт! Урочистий, солодкий і найперший в повнолітньому житті.

Компанія «Di Entertainment» здійснила дорослу казку для іменинниці.

  • Client

    Приватна особа

  • Skills