День народження Лари

Дніпро, ресторан Камелот, травень 2016р.

Опис проекту

З проханням організувати свято, до нас звернулася дуже елегантна і надзвичайно гарна дівчина. Ми швидко порозумілися і спробували максимально уловити її настрій. Прекрасна леді побажала відсвяткувати свій День народження в колі найближчих людей, в спокійній але в той же час веселій атмосфері.

Лара – так звуть нашу іменинницю, доручила проведення свого світлого дня команді «Di Entertainment». Обговоривши всі деталі і побажання ми почали писати сценарій для цікавого свята, яке запам’ятається. День народження Лари ми вирішили відзначити в одному з найпопулярніших місць для проведення заходів на побережжі Дніпра – в ресторані «Камелот».

Ці прекрасні і урочисті миті наповнив гумором і різноманітністю усіма любимий і неординарний ведучий Олександр Скичко.  На сцені працювали професійні артисти – дует вокаліста і саксофоніста.  Дорога Ларочка! В черговий раз вся наша дружна команда вітає Вас з Днем народження! Хай збуваються мрії і нескінченного Вам щастя! А ми, у свою чергу, будемо безмірно раді створити для Вас ще багато незабутніх свят. З повагою, команда «Di Entertainment».