ДИТЯЧЕ СВЯТО Лізі 6 РОКІВ

Ресторан «Камелот», г.Днепропетровск, 2016 г

Описание проекта

Захід за тиждень? Дитячий День народження, 20 дітей різного віку і вдвічі більше дорослих?

Звичайно можна, але екстрим з термінами не надто тішив.

У завдання входило не тільки організувати розважальну частину для дітей, а й продумати, запропонувати і затвердити фотозону з сучасним дизайном з паперових квітів; правильно визначитися з місцем зустрічі гостей, прийнявши до уваги погодні умови; провести захоплюючий Квест, вечірнє наземно-повітряне піротехнічне шоу і ролик-казку про іменинницю, ну і звичайно святковий торт.

Завдання з виготовлення ролика було не простим, тому що фотографії ми отримали за 5 днів до самого заходу. Хочеться робити роботу якісно, ​​затверджуючи і сценарій, і монтаж у Замовника. У цьому випадку 5 днів зіграли злий жарт. Так, ролик був не поганий, але міг би бути ще кращим за інших термінів. Ми про це пишемо з двох причин:

1. Немає нічого неможливого;

2. Будь ласка, шановний Замовник, давайте робити все заздалегідь!

В день заходу погода радувала, адже зустріч гостей і сам Квест для дітей планувалися на вулиці.

Красиві люди з гарними дітьми приїжджали на День Народження Лізи. Море посмішок, радості, привітань, фото з гостями біля брендволу наповнювали атмосферу святковими фарбами. Діти готові були до активностей, їм не терпілося перекусити і скоріше грати в Квест.

Діти розділилися на дві команди і почали захоплюючу подорож в країну Задзеркалля. Їх чекало попереду багато цікавих завдань, активних ігор, ребусів і загадок. Кожен з них розкривався на різних етапах по різному. І найголовніше, що нас радувало – діти були командою.

Після закінчення квесту, щасливі і втомлені, вони бігли в ресторан до батьків, тому що дуже хотіли їсти. Підкріпившись, діти захотіли продовжити їх захоплюючу подорож, яка вже закінчилася згідно з нами прописаним планом. І, на прохання батьків, ми продовжили програму активного відпочинку дітей.

На вулиці стемніло і ми вийшли на феєрверк: кольоровий вогненний напис «Лізі 6 років», вогняні вертушки, яскрава доріжка, що підтримує салют – все це так одночасно здивувало і порадувало дівчинку, що її очі світилися захопленням, а посмішка говорила про щиру радість.

У ресторані гостей чекав святковий торт зі свічками, хлопавки з конфетті та дискотека для дітей і дорослих.

Свято вдалось! Гості, іменинниця і батьки залишилися задоволені і висловили свою подяку. І тут же ми отримали завдання на наступний проект :)

  • Client

    Частное лицо

  • Skills

    • Детская анимация