Конференція International Paper в Батумі

Батумі, 2016р.

Опис проекту

Компанія «Di Entertainment» є широкопрофільною командою, яка створює, організовує і проводить заходи в будь-яких точках земної кулі. Це не лише свята і сюрпризи, це і ділові зустрічі, масштабні конференції й інші події різної міри серйозності.

Наш черговий проект був проведений в колоритній і найгостиннішій країні – в Грузії, в місті яскравого сонця і ласкавого моря – в прекрасному Батумі.

Перед нами стояло завдання – повністю організувати і провести конференцію, яка присвячена зустрічі дистриб’юторів міжнародної компанії «International Рaper».

У наші обов’язки входило:

– пошук, бронювання і покупка авіаквитків

– пошук і бронювання готелю класу 5* в центрі міста

– наповнення ділової, розважальної і екскурсійної програми

15 червня 2016 року двадцять сім учасників конференції з України і Росії зібралися воєдино і провели разом цілих три дні, повних вражень, ділових розмов і самого звичайного грузинського «відриву».

По діловій частині ми досконально продумали всі нюанси, для гідного проведення конференції і організації подальших переговорів учасників.

Коли настав час для відпочинку, прийшла пора сповна відчути дух Грузії, і ми відправилися її досліджувати. Екскурсійна програма складалася з двох оглядових поїздок по денному і нічному Батумі та поїздки до Гірської Аджарії. Також ми відвідали ботанічний сад і храм.

Як додаткова розвага, для гостей були проведені всілякі майстер-класи по приготуванню хачапурі по-аджарськи, чурчхели, мамалиги і навіть по вигону чачі.

І наостанок – незабутня гала-вечеря з грузинським вином, традиційними блюдами і звичайно ж, не обійшлося без національного яскравого запального танка у виконанні грузинського танцювального колективу і танців наших гостей.

В кінці нашого незабутнього вечора об’єдналися дві держави – Україна  і Грузія, склавши два столи, щоб разом співати пісні.

Величезне спасибі всім учасникам цього заходу за незабутні моменти, за віру в наші сили і за відгуки про наш високий професіоналізм.

Ці три чудові дні, проведені для Вас і з Вами, стали незабутніми для нашого колективу, не дивлячись на наповненість дня і велике навантаження в цілому. Ваша вдячність – найважливіше, що ми можемо отримати від виконаної нами роботи.

Олександр Сунцов, австрійська Компанія «Europapir», величезне спасибі, що ні на секунду не сумнівався в нашому професіоналізмі. Ми дуже раді нашій черговій співпраці.

Людмила Мельнічук, Компанія «International Paper» Україна, Ваш щирий відгук про виконану нами роботу як бальзам на душу. Неймовірно приємно!

Славяна Воронкова Компанія «International Paper» Росія, виражаємо вдячність, що довірили нам таку відповідальну справу і гідно оцінили нашу працю.

Ще раз велике спасибі всім учасникам конференції в Батумі. Ви краща комунікаційна команда!

До нових зустрічей і завжди раді новій співпраці.

З повагою, «Di Entertainment». Креативний підхід, організація за короткі терміни.

  • Client

    Компания International Papir

  • Skills