Несерйозний ювілей серйозної людини

ГК «SUNRAY», Дніпро, 2016р.

Опис проекту

Дзвінок від Клієнта, напередодні Нового року, якому шість років тому ми відкривали ТРЦ, приємно здивував. Питання від нього звучало так: «Діана, а ти займаєшся організацією Днів Народжень?» Відповідь моя була передбаченою: «Звичайно, ТАК». Нам потрібно було терміново зустрітися, оскільки сам Замовник з сім’єю виїжджали на зимовий відпочинок за кордон і повертався за два тижні до Дня Народження. До їх відльоту у нас було 3 коротких зустрічі: 29, 30 і 31 грудня. Ми почули побажання іменинника, зрозуміли орієнтир бачення свята його дружиною і отримали передоплату. Далі було спілкування в режимі on-line, як правило, пізно увечері. І це вносило певну родзинку у сам проект.

Але і це було ще не все, наш режисер-сценарист, так само, вже знаходився за кордоном і повернутися планував до березня. Тим самим проект викликав у нас ще більший інтерес! Отже, що ми мали: побажання від Замовника, затверджених промовців – ведучого і head liner, приблизна кількість гостей у 70 чоловік і більше нічого.

Що на нас чекало: розробити концепцію, придумати програму, здивувати гостей, запланувати непередбачені ситуації в сценарії за програмою, продумати всі тонкощі, починаючи від запрошувальних, і закінчуючи сувенірами і врученням пам’ятних фото для гостей. Деталей була безліч!!! Їх потрібно було зв’язати воєдино.

Завжди не просто здивувати гостей, які вже багато чого бачили на подібних заходах. Ми постаралися отримати від іменинника максимум інформації про те, що вже вони бачили раніше на інших заходах у їх колі спілкування.

Концепція була затверджена: Несерйозний Ювілей Серйозної Людини. У програмі брали участь: ведучий Сергій Притула, камеди «Вар’яти-шоу», група «Тік», піаніст-віртуоз Майк Кауфман-Портников, вокалістка, учасниця проекту «Голос Країні», Вікторія Олізе, балет «Colors», мім Костянтин Подтяжкин, кавер-група «МазурБенд». Гостей чекали приємні сюрпризи і розіграші: танцюючі офіціанти, падаючий торт, народні гуляння на вулиці у супроводі хору «Червона калина», фото із заходу на пам’ять, подарунки та святковий феєрверк.

Як і в кожній роботі, нас чекав сюрприз. Здавалося, ми все затвердили, лаконічність і динаміка проекту ясна, місце проведення вибрав сам Замовник і ми з радістю прийняли його вибір. По поверненню з відпочинку, ми разом із Замовником і його дружиною поїхали в ресторан і тут стався сюрприз: у іменинника виник сумнів щодо правильності вибору локації для проведення заходу. Він не так собі це спочатку уявляв. Йому здалося, що простору замало. І ми всі разом поїхали думати, що з цим робити.

Звичайно, Замовник завжди прав – це аксіома! Але виконавець бачить всю картинку цілком і розуміючи все, відповідає за якість проекту в цілому. Це був той випадок. Ми готові були все дійство перенести на інший майданчик за бажанням Замовника і тим самим всю концепцію потрібно було б глобально видозмінити, оскільки захід в місті і за містом має різні можливості. Міняти не складно, просто вже втрачаються багато ключових задумок.

Я дуже вдячна, що наш Замовник, почувши з моїх вуст згоду на його побажання, заглянув в мої очі і відмітив, без слів, глибину моєї думки і сказав: «Діана, я бачу ти засмучена. Ти реально розумієш, що там буде краще?» Моя відповідь: «Мільйон разів ТАК». Спасибі йому, він довірився, він навіть сам для себе знайшов аргументи, яких не вистачало, у бік першої локації. Посмішка на моєму обличчі казала сама за себе!

Ми це зробили! Зробили спільними зусиллями! З увагою і розумінням віднеслися до побажань один одного. Отримали воістину веселе, душевне, тепле, всіх об’єднуюче свято. Наші гості мали можливість спілкуватися з артистами, робити з ними фото, отримати дарунки, здивуватися сюрпризам і поринути в атмосферу щасливого дійства. Величезна вдячність дружині іменинника – вона була тією ниточкою, тією сполучною ланкою, яка дозволила збудувати правильну взаємодію між всіма. І спасибі їй за сміливість  – сюрприз від неї для чоловіка таки відбувся!

Що може бути прекрасніше, коли кожен отримує те, що хоче: сім’я іменинника – прекрасне, яскраве свято; ми – запланований результат і дійсна насолода і задоволення від своєї роботи!

  • Client

    Приватна особа

  • Skills