Париж для двох

Франція, Париж, 2016р.

Кожен романтик асоціює це слово з любов’ю. Париж – це столиця французьких поцілунків, ніжних обіймів, гастрономічних шедеврів і приголомшливих видів на багатовікові будівлі. Напевно тому, Париж є кращим містом для романтичної подорожі. Це знали наші клієнти, які бажали незвично привітати своїх рідних з одруженням.

До нас звернулися з проханням підготувати незабутній weekend для закоханих в Парижі. У цьому місті ми вже організовували не одне свято, тому миттєво з’явилася безліч ідей для феєричного сюрпризу молодожонам.

А було все так…

Впродовж всієї поїздки наші молодожони знаходили конверти з приємними несподіванками, привітаннями рідних, планами подорожі і з картою місцевості чарівливої столиці.

Перший сюрприз – прогулянка до Ейфелевої вежі, де їх зустрів віртуозний акордеоніст, який награв неперевершений французький шансон. Парі були запропоновані закуски, сендвічи, чай і пледи, на випадок прохолодної погоди.

У конверти також вклали квитки на річкову прогулянку по Сені, квитки в музей і запрошення на Монмартр, до найзнаменитішої каруселі Парижа.

На Монмартрі їх чекав французький мім з багетом, який заготовив цікаві і веселі завдання. Мім відправився із закоханими на прогулянку – фотографував їх, повів на алею художників і запропонував сісти біля одного з творців заради портрета. Пару хвилин і портрет готовий. Портрет, який було заготовлено художником заздалегідь і написано по фотографії.

Така вийшла казка наяву. Щастя Вам, дорогі молодожони, і хай в житті буде ще дуже багато яскравих сюрпризів!